Cennik

KONSULTACJE DIETETYCZNE OD DNIA 1 STYCZNIA 2020 ROKU ZAWIESZONE. STRONA PROWADZONA W CELACH INFORMACYJNYCH. 

Cennik

Konsultacje / Ułożenie diety


Rozmowa telefoniczne wstępna : Bezpłatna

Następne konsultacje telefoniczne:

................ brutto / 60 minut

Konsultacja osobista w Łodzi:

...........ł brutto / 120 minut

Ułożenie diety na 7 dni : ........zł brutto

Ułożenie diety na 14 dni : ...... zł brutto

Przed płatną poradą telefoniczną lub osobistą czy emailową proszę o przygotowanie notesu dietetycznego z 7 dni oraz wypełnienie listy potraw i pokarmów
Notes dietetyczny, wypełniona lista potraw i pokarmów oraz ewentualne przesłane za zgodą klienta inne informacje są mi potrzebne do ułożenia indywidualnej diety klienta . 

Układam diety według obecnej diety klienta z wykluczeniem lub rotacją pewnych pokarmów. 
Dostosowane lub zmodyfikowane przepisy zawierają do tej pory stosowane potrawy i pokarmy lub tylko sugerują co można w diecie na jakiś czas odstawić. Dieta to styl jedzenia mający trwać do końca naszego życia. Z punktu widzenia Alergologii każdy człowiek powinien mieć indywidualną dietę na całe życie a jej modyfikacje w ciągu tygodni, miesięcy czy lat należą ostatecznie do danego człowieka. Wystarczy poznać pewne mechanizmy  i obserwacje, które uczą nas co, kiedy i w jakiej ilości możemy zjeść. 

Nasze choroby to nasze złe żywienie. Nasze choroby to błędy dietetyczne gdy zmieniamy dietę i nie wiemy jak ją stosować przez jakiś czas i jakie to wywołuje zmiany w naszym organizmie. 
Wyjście z postu, głodówki czy diety owocowo - warzywnej to pewna procedura a nie krótki opis, który można streścić w kilku zdaniach lub krótkim artykule w internecie. Pisze się o tym nawet 200 stronicowe książki. Jeśli więc podejmiesz decyzję o tym, że chcesz sobie pomóc sam - moja porada brzmi. Kup przynajmniej jedną książkę z diety, którą chcesz ją zastosować i przeczytaj ją w całości przynajmniej 2 razy . Wtedy podstawy wiedzy pozwolą Ci nie zrobić sobie krzywdy.  

Nie hołduję zasadzie, że dieta musi być droga i ekologiczna. Nie korzystam z suplementów ani ich nie sprzedaję.  Najważniejszą zasadą jest wybrać i zastosować taką dietę by wygasiła ona reakcje z układu immunologicznego, zmniejszyła objawy chorób lub je wygasiła w całości. 
 
Do klienta należy wybór czy może gotować czy nadal korzysta z jedzenia na mieście oraz produktów przetworzonych. Ja mogę pokazać, że dieta może być stosowana w kilku wersjach a klienci mogą wtedy zauważyć różne efekty lecznicze. Konsultacje, warsztaty i wykłady  również dla innych fundacji i stowarzyszeń mogą odbyć się również w innych miastach  m. in. :

Warszawa, Kraków, Katowice, Poznań, Wrocław, Częstochowa, Gdynia, Gdańsk
Cena ustalana indywidualnie


Warsztaty i wykłady 

Cennik indywidualny do uzgodnienia


Tematy warsztatów i wykładów:  


Dieta  czy diety w autyzmie? - doświadczenie osobiste rodzica i dietetyka. 


Dieta w porażeniu mózgowym - doświadczenie osobiste i mało znane polskie doświadczenia lekarzy w tym temacie.  


Dieta w cukrzycy doświadczenie osobiste 

czyli jak w 3 miesiące można unormować hemoglobinę glikowaną i zaprzestać brać tabletki na diecie niskowęglowodanowej bez uszczerbku dla zdrowia i stosować tę dietę nadal bo nie jest to dieta niebezpieczna jak twierdzi oficjalna medycyna. 


Stosowanie diety owocowo warzywnej: działanie, proces wejścia i wyjścia z diety, w jakich chorobach jest skuteczna. 


Stosowanie diety rotacyjnej, eliminacyjnej z uwzględnieniem
alergii / nietolerancji pokarmowo -  wziewnych, na materiały.


Alergie w chorobach zawodowych : wizyta u lekarza, stwierdzenie choroby zawodowej,  leczenie dietetyczne.


Diety specjalne : bezglutenowa, bezmleczna, bezcukrowa, Feingloda, GAPS, antyhistaminowa  i inne w autyzmie, porażeniu mózgowym. Czy i kiedy są skuteczne, przyczyny niepowodzeń lub braku "pozytywnej " reakcji na diety.


Inne tematy wg Państwa zainteresowania.


Sylwia Kowalska dietetyk

coffee-1137687_1920jpg